Jeugdbestuur

Het jeugdbestuur is verantwoordelijk voor alle zaken die betrekking hebben op de jeugdleden binnen vv Harkemase Boys. Dit betreft zowel voetbal als niet-specifieke voetbalzaken. Het jeugdbestuur van vv Harkemase Boys werkt zelfstandig (met een eigen begroting) en legt op haar beurt verantwoording af aan het hoofdbestuur van vv Harkemase Boys. Het jeugdbestuur vergadert eens in de twee weken. Vragen aan het jeugdbestuur kunnen gesteld worden via jeugdbestuur@harkemaseboys.nl

Het jeugdbestuur bestaat uit de volgende personen:

Jeugdbestuur

Lubbert BoersmaVoorzitter- Contact hoofdbestuur
- Algemene zaken
- Dagelijks bestuur
lubbert.boersma@harkemaseboys.nl
06 - 27 16 50 60
Roel ZuiderveldSecretaris- Secretariële zaken
- Algemene zaken
- Dagelijks bestuur
roel.zuiderveld@harkemaseboys.nl
06 - 57 53 82 11
Wybo Koop van der HeidePenningmeester- Financiële zaken
- Sponsoradministratie
wybo.vanderheide@harkemaseboys.nl
06 - 51 27 27 62
Jacqueline DamWedstrijdzaken- Wedstrijdsecretarisjacqueline.dam@harkemaseboys.nl
06 - 20 06 73 51
Machiel ReinsmaBestuurslid- Algemene zaken
- Dagelijks bestuur
machiel.reinsma@harkemaseboys.nl
06 - 10 81 51 40
Wim NicolaiBestuurslid- Algemene zakenwim.nicolai@harkemaseboys.nl
06 - 53 84 59 13
Willem LandBestuurslid- Algemene zaken
- Lief en leed
willem.land@harkemaseboys.nl
06 - 52 08 30 14
Wouter SlotegraafBestuurslid- PR en communicatie
- Beleidszaken
wouter.slotegraaf@harkemaseboys.nl
06 - 18 39 99 84

Foto v.l.n.r.: Wybo Koop van der Heide, Machiel Reinsma, Roel Zuiderveld, Lubbert Boersma, Jacqueline Dam, Wim Nicolai, Willem Land en Wouter Slotegraaf