Teams Snertquiz 2018

Geplaatst op 15 december 2018 | Algemeen

Volgende week donderdag zitten we weer nokjevol tijdens de traditionele (want inmiddels de 5e keer alweer) snertquiz.

Onderstaand de ingeschreven teams.

2 opmerkingen hierover:

1) controleer of jouw team er bij staat. Is dit niet zo neem dan even contact op met iemand van De Vrienden.

2) er zijn teams die meer dan 5 deelnemers hebben ingeschreven, dat is niet bedoeling. Kijk even of je onderling met een ander team wat kunt regelen.

TEAM 1: De snertieters
Jelke
Hein
Sido
Appie Jaarsma

TEAM 2: Katskes
Hielke
Rinze
Wibo
René

TEAM 3: Snerthappers
Geke
Yvonne
Melissa
Janine
Linda

TEAM 4: DTK
Kevin
Theo
Douwe

TEAM 5: soepe en brulle
Arjan Zijlstra
Taeke Spinder
Richard van der Donk
Dirk Demmink
Renze van der Meulen

TEAM 6: De toeke joekes
Erik Jager
Pieter Siemen Spinder
Klaas Poelstra
Gilda Poelstra-Spinder
Bertus Vd Veen
Margaretha Vd Veen-Spinder

TEAM 7: Prinsheerlijk
Yde Prins
Koop Bakker
Bennie Prins
Teake vd wal
Jan Melle Schippers

TEAM 8: De lichte mannen
Johan zandberg
Anne stienstra
Jan bruining
Pieter hamstra
Bauke haarsma

TEAM 9: Gewoon Bra(m)
Jorrit
Erik
Richard
Auke
Marco
Oeds
Remco

TEAM 10: Kwishful Thinking
Astrid Holthuis
Bettie Alma
Emmy de Jager
Geke van der Wal
Jente van der Meer

TEAM 11: Wy ha de winnaar van Petje op Petje af 2017
Jan van Doezum
Anne Jaap van der Meulen
Sietze van Doezum
Gerben Veenstra
Martin van der Meulen

TEAM 12: Wy witte ontrint olles
Pieter Schievink
Dennis de Bruin
Uilke van der Meulen
Sietze van der Weij

TEAM 13: (S)nerd
Nynke Alma
Laura Samuels
Laura Helem van der Heide
Eventueel komt er nog 1 speler bij

TEAM 14: De Veerkampjes
Kelly
Bert
Lisanne
Femke
Sanne

TEAM 15: Zware Jongens
Taeke Pieter
Gerben Sietze
Rinze
Hein
Marcel

TEAM 16: Atemlos
Dennis
Bennie
Richard
Fokke
Jan

TEAM 17: Toernooi
Roel zuiderveld
Johan hoekstra
Johannes v.d wiel
Oeds v.d meer
Willem land

TEAM 18: Team Jurjen Post
Jurjen
Simon Spinder
Jouke Elzinga
toby sytzema

TEAM 19: A Selectie 1d
Remco vd Veen
Joris Voest
Jochem v Putten
Jelte vd Ploeg
Lieuwe Tiemens
Aize Spinder

TEAM 20: A Selectie 1c
Klaas Schotanus
Renze vd Meulen
Dennis van Duinen
Jens Jurn
Robert Stelpstra

TEAM 21: A Selectie 1b
Tieme
Jetze de Boer
Erick
Simon IJzerman
Joep Jansma

TEAM 22: A Selectie 1a
Hans van Deursen
Henk Wiersma
Henny Bouius
Jesse Renken
Pieter vd Woude

TEAM 23: Tour de Frans
Frans
Machiel
Jan-harm
Alwin
1 mysterie guest

TEAM 24: Hoofdbestuur
Sippe
Christina


TEAM 25: De barmonnen
Renze Kooistra
Harm Schuilenburg
Dikkie Staal
Pieter Veenstra
Anne Hamstra

TEAM 26: Lyts Begjin,
Rene
Jouke
Siemen Roorda
Jouke

TEAM 27: WieHe LuJaMa
Lubbert
Mark
Wiebren
Henk-Jan
Jan-Hilko

TEAM 28: Spliterwt
Arjen
Auke
Jeroen
Tudeluut
Ruurd

TEAM 29: Algra team
Wietze
Jan Geert
Klaas
Pieter

TEAM 30: Aap en sien Vrienden
Fokke Zuiderveld
Gerrie Kootstra
Gautam van der Ploeg
Jannes Kooistra

TEAM 31: WWWWW
Wouter
Wico
Knopper
Bil vd Bij
Wouw Lobbes

TEAM 32: 35+
Wopke
Fred
Willem
Wim
Fokke

 

TEAM 33: KOOS
Koos
Wierd
Jan
Wietze

 

Gebruik Facebook om te reageren...

Deel De Boys met je vrienden...

Comments are closed.